Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Bazénová chemie pro Váš bazén

Nezbytnou součástí každého bazénu jsou bazénové schůdky. Jen stěží si lze totiž bez nich představit bezpečný vstup do bazénu. Také společnost Albixon myslí na bezpečí každého majitele venkovního bazénu. V její aktuální nabídce najdete nerezové žebříky, které zaručují naprostou bezpečnost při sestupování do bazénu i Vašem vylézání z bazénu. Při pohybu na bazénových schůdcích velmi důležitou roli hraje také protiskluzová úprava. Nerezové bazénové schůdky u společnosti Albixon jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Kvalitní nerezová ocel zaručuje bazénovým schůdkům stavět na pevné konstrukci. Kromě toho se nerezové schůdky jen v ojedinělých případech nevyznačují nesmrtelnou životností. Albixon disponuje nerezovými žebříky s několika schůdky. Cena se přitom pohybuje od 4 700 do 5 450.

Kvalitní péče o Váš venkovní bazén a čiré vody v něm po celou sezónu docílíte pomocí bazénové chemie z internetových stránek společnosti Albixon. Společnost Albixon nabízí také bazénovou chemii bez chlóru, s níž můžete chránit Vaše citlivé oči, kůži i sliznice. Společnost Albixon doporučuje k používání především kyslíkové tablety Aqua Blanc O2. Stejně jako ostatní chlórové přípravky také kyslíkové tablety Aqua Blanc O2 chrání Váš bazén před tvorbou řas.

Tyto tablety skvěle dezinfikují vodu v bazénu. Kyslíkové tablety Aqua Blanc O2 se doporučuje používat společně s přípravky Aqua Blanc aktivátor O2, popřípadě s flokulačními tabletami Flokulant, které jsou určené pro vločkování drobných nečistot. S aromatem do vody voda ve Vašem bazénu bude nádherně vonět. Na výběr u Albixon máte vůni kokosu a vanilky citronu, borovice i lesní jahody.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

14. 07. 2014