Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Bezpečné bydlení v Ostravě

Začali jste nyní na podzim studovat v Ostravě a rádi byste si našli pohodlné bydlení? Při hledání bydlení Vám může být velmi nápomocný internetový portál Eurobydleni.cz. Prostřednictvím internetového portálu Eurobydleni.cz můžete najít různé prostorné byty v nejrůznějších ostravských lokalitách. Hledat ho můžete prostřednictvím této webové adresy www.eurobydleni.cz/byty/ostrava/pronajem/.

U každého inzerátu najdete podrobný popis bytu. Dozvíte se informace o tom, zda se jedná o byt družstevní, městský či v osobním vlastnictví. Vlastník bytu uvádí také informace o tom, v jakém stavu se byt nachází, zda byl rekonstruován, zda je v bytě staré jádro apod. Součástí inzerátu jsou také podrobné parametry o energetické náročnosti. Součástí každého inzerátu je také přesná cena bytu. U inzerátu pronajímaného bytu je uvedena také cena za pronájem. Nechybí ani kontaktní údaje na realitní makléře. Spokojeni budete také s inzeráty o prodeji bytu Ostrava, které uvítají zejména ti, kteří by se rádi v Ostravě usadili natrvalo.

Město Ostrava nabízí také pestré možnosti k prožití volného času. Navštívit tak můžete například Národní divadlo moravskoslezské a shlédnout tak některé z divadelních představení. V Ostravě probíhají každoročně také mezinárodní festivaly klasické hudby Janáčkův máj či Ostravské dny – Festival nové hudby. V Ostravě sídlí také řada muzeí a galerií, které pořádají zajímavé exkurze i výstavy. Odreagovat od studia či učit se v přírodě za hezkého počasí se můžete například v Komenských sadech.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 09. 2016