Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Bezpečné schodiště

    Pokud máte děti, především ty menší, jistě už jste si v sobě vypracovali jakousi podvědomou formulku, podle níž vždy vybíráte do domácnosti vše na základě míry bezpečnosti. Nemám pravdu? Pokud se jedná o věc tak „závažnou“, jako schodiště, jistě máte strach. Uklouznout totiž může každý – dítě i dospělý, ovšem děti jsou známé svou nemotorností; a tak stačí chvilka nepozornosti, a neštěstí je na světě. Strach však není na místě, pokud se spojíte s nejlepší firmou na výrobu schodů a jejich příslušenství u nás! Díky nim si můžete jakékoliv schodiště a příslušné doplňky přizpůsobit zcela podle sebe.
    Jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků každého schodiště je jednoznačně zábradlí. Co je skvělé je to, že ani při výrobě zábradlí se nezapomíná na vzhled – nemusíte se tedy obávat, že když si po tak úmorném dilematu konečně zvolíte nějaké to schodiště, které je podle těch nejnovějších trendů, že vám to zábradlí zešpetí. Ba naopak! Tak, jako je náhrdelník doplňkem každé ženy, tak je zábradlí doplňkem každého schodiště. Společně pak tvoří naprosto neporazitelnou kombinaci funkčnosti, bezpečnosti, příjemného vzhledu a kvality. Vybírat můžete třeba na stránce http://www.swn-schody.cz/produkty/zabradli-a-doplnky. Zde kromě zábradlí ze všech možných materiálů narazíte také na kategorii madel a hlavic – těmi také určitě matka ustaraná o bezpečí nejen svých dětí, ale celé své rodiny, nepohrdne. Pokud nášlapy a prakticky celé schodiště vybavíte bezpečnostními prvky, je riziko uklouznutí a následného nepěkného pádu zcela minimalizované.  
    Vybírání schodiště, a poté i následná komunikace se samotnou firmou SWN Moravia, je zábava. Díky designově vyladěným stránkám máte vždy perfektní představu o každém jednom nabízeném schodišti, což usnadňuje výběr. Co se týče dřevěných schodišť, je zde ještě jeden aspekt, který mnohé z vás potěší – a to je flexibilita. Vyberte si dřevo, ze kterého budou vyrobeny nášlapy, zcela podle svého gusta! To samé v případě zábradlí – bude z kovu, z nerezu, z vámi vybraného dřeva anebo s použitím skla? Je skvělé moct si vybrat a být tak zase o krůček blíže k vysněnému bydlení.  

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Dřevěné nebo kovové schodiště: Stále... 0 Eduard 09. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek

22. 07. 2013