Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Bezpečné stěhování v Praze

Stěhujete se do nového pronájmu nebo jste si našli nové bydlení? Máte spoustu nábytku a dalšího příslušenství, které potřebujete převézt, nemáte na to však kapacitu? Objednejte si stěhovací služby, jejichž pracovníci bezpečně a pohodlně přemístí veškerý váš nábytek, kuchyňské potřeby a další majetek.

Levné stěhování v Praze zajišťuje například firma Odnesto. Na internetových stránkách http://www.odnesto.cz/ naleznete veškeré kontakty, na kterých si můžete sjednat nezávaznou prohlídku zdarma, nebo vyplnit poptávkový formulář, na základě kterého budete do hodiny kontaktováni s předběžnou kalkulací.

Firma Odnesto stěhuje domy, byty, kanceláře, sklady i nebytové prostory. Jejich pracovníci pracují spolehlivě, rychle a precizně. Součástí je i stěhování těžkých břemen Praha. Cenné předměty a břemena jsou pečlivě zabaleny, aby nedošlo k jejich poškození. Pro stěhování sedaček či objemnějších předmětů, které nelze kvůli jejich rozměrům dostat do bytu či prostor standardním způsobem, firma zajišťuje jeřáb, vysokozdvižný vozík či jiný vhodný stroj.

Součástí stěhování bytů Praha je zajištění obalového materiálu, který je vám dovezen několik dnů předem v termínu, který si sami zvolíte. Ten zahrnuje kartonové krabice, fixační a bublinkové folie, lepicí pásky a podobně. V den stěhování zkušení a proškolení pracovníci přesunou veškeré kusy nábytku a jiných předmětů do přepravního nákladního auta. Nepřenosné kusy nábytku jsou demontovány a poté zpětně smontovány v novém bytě. Cenné věci jsou během stěhování obaleny bublinkovou fólií, aby nedošlo k jejich poškození.

Hledáte-li bezpečně a klidné stěhování v Praze, bez obav se obraťte na ověřenou firmu Odnesto a poptejte její služby.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Stěhováci: Jsou tito stěhováci... 0 Lenka 15. 04. 2013
číst vše Nový příspěvek

12. 03. 2013