Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Bezpečný spánek na postelích Boxspring

Rozhodli jste se s manželem našetřené peníze investovat do pořízení nových postelí? Dnešní trh nabízí velké množství postelí, avšak ne každá je tak kvalitní, jak by si její budoucí uživatelé představovali. Kromě odpovídající délky a šířky matrace a délky lůžka, je důležité vybrat správnou matraci.

Ta by totiž měla být dobrou oporou pro záda. Měkký a zároveň pevný povrch matrace zajišťuje tělu při spánku dobrý krevní oběh. Kvalitní matrace by měla disponovat snímatelným a pratelným potahem, který zadrží většinu potu a zároveň prachu. Prvotřídní matrace by měla zajišťovat také odvětrávání, neboť v opačném případě může dojít k plesnivění. Všechny tyto vlastnosti splňují postele Boxspring. Dostatečné odvětrávání zajišťuje postelím od společnosti Velda taštičkové matrace. Jejich majitelé si pochvalují, že si při spánku připadají, jakoby spali na vzduchovém polštáři. Součástí taštičkových matrací jsou ocelové pružinky, z nichž každá je vložena do samostatné látkové taštičky. Dokonalý komfort postelím Prahazajišťují pružinky, které jsou rozděleny do sedmi zón tří různých tvrdostí. Postele značky Boxsprings mají minimálně dvě vrstvy taštičkových matrací.

V nabídkovém katalogu společnosti Velda naleznete také kontinentální postele, s nimiž se můžete velmi často setkat v pětihvězdičkových hotelích. Kontinentální postele jsou takové postele, které spojují v jednu mnoho vrstev ložní plochy. Od klasické postele tak kontinentální postel poznáte tak, že je vyšší, a umožňuje tak spánek bez rušení vnějších vlivů. Kontinentálním postelím dodává elegantnost jejich propracované čelo. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 08. 2015