Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Dům Vašich snů

Bydleli jste doposud v panelovém domě a rádi byste tuto skutečnost změnili? Dřevostavby na klíč Vám mohou pomoci toto Vaše přání splnit. Dřevostavby jsou typy domů, které jsou z velké části postaveny ze dřeva. Velké oblibě se těší zejména v Dánsku a skandinávských zemích. V poslední době jsou dřevostavby populární také na území České republiky.

Na stavbu dřevostaveb se nejčastěji používá smrkové a jedlové dřevo. Výjimkou není ani dřevo z borovic či modřínů. Velkou výhodou dřevostaveb jsou zejména nízké náklady na vytápění. Je tomu tak zejména proto, že dřevěné stěny mají lepší tepelné izolační vlastnosti než zděné stěny. Jako typické domy vybudované ze dřeva lze jmenovat sendvičové či rámové dřevostavby.

Samostatná stavba dřevostavby ve srovnání se zděným domem trvá daleko kratší dobu. Chcete-li si nechat postavit nový dům od opravdových odborníků, obraťte se na společnost Stavex, která se stavbou dřevostaveb má mnohaletou zkušenost.

Na této webové adrese http://www.stavex.cz/rodinne-domy/ si můžete prohlédnout nabídku domů, která Vám může posloužit jako inspiraci pro stavbu Vašeho budoucího domu. Společnost Stavex je specialistou na stavbu moderních dřevostaveb na klíč.

Jak vlastně vypadá taková stavba montovaných dřevostaveb? Základní konstrukci montovaného dřevěného domu tvoří dřevěné sloupky. Základem opláštění jsou desky na bázi dřeva, mezi kterými se nachází vrstva izolace. Konstrukce dřevostaveb lze připodobnit skládačce. Její výhodou je snadná změna prostoru. Vyberte si z nabízené nabídky dům svých snů a prožijte tak pohodlný život v novém bydlení.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Na Vysočinu zděný dům nebo dřevostavbu?: Ahoj, chtěl bych si... 0 Kamil S. 27. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek

22. 08. 2013