Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Jak na skvrny na sedačkách?

Sedací soupravy, které se objevují téměř ve všech obývacích pokojích nejen v Olomouci a v okolí, pokud ovšem nejsou zařízené alternativním způsobem, jsou vyráběny z mnoha druhů materiálů. Nejčastějším materiálem jsou textilie, v oblibě je však v poslední době také kůže, která je v mnohém jednodušší na údržbu.

Povrchy sedacích souprav, křesel a také potahy, které se dají pořídit na jakoukoliv sedačku či jiný typ sedacího nábytku, jsou neustálým používáním poškozovány a znečišťovány, což nevidí ráda téměř žádná hospodyňka nebo majitel ubytovacího zařízení. Skvrny od kávy, červeného vína, ovoce, od zmrzliny nebo přilepených žvýkaček bývají noční můrou všech, kdo si potrpí na pořádek. A co teprve skvrny a nečistoty, které po sobě na sedačkách a křeslech zanechávají domácí mazlíčci?

Téměř všem skvrnám se dá předejít použitím kvalitní impregnace určené na sedací soupravy. Ta textilii ochrání před jakoukoliv skvrnou a případné čištění se pak stává jednoduchou záležitostí. Pokud však sedací soupravu naimpregnovanou nemáte a nevíte si rady se skvrnami, které postupem času přibývají, obraťte se nejdříve na odborníky přes čištění sedaček Olomouc, kteří díky mnohaleté praxi dokážou zatočit i s tou nejhorší skvrnou. Tyto služby nabízí společnost Šachmat. Na jejích webových stránkách www.sachmat.comse každý ze zájemců může dozvědět informace o ceně, ale také o šetrných technologiích, které jsou při čištění používány.

Jakmile bude vaše sedací souprava opět zářit čistotou, zvažte, zda neinvestovat do kvalitní impregnace, která zamezí tvorbě skvrna usazování špíny na čalounění. Ušetříte tím nejen vaše peníze, ale prodloužíte také životnost textilie, která je použita na sedací soupravě, již vlastníte.

 

 

 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 05. 2016