Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Jak vybrat žaluzie?

Bez kvalitního stínění se v letních měsících neobejdete. Letní teploty i v našich zeměpisných podmínkách dosahují tropických teplot a tak každý z nás hledá alespoň kousek toho stínu, aby se vyhnul slunečním paprskům. Ještě jste si domů nepořídili stínící techniku? Jistě na vlastní kůži pociťujete jaké to je, když se vám sluneční záření opře do oken a nejen že nepříjemně svítí, ale také rychle zvyšuje teplotu v místnosti. Vyberte si ty pravé rolety nebo žaluzie co nejdříve. Ušetříte si tak spoustu trápení. Kvalitní stínící technika je skvělým společníkem nejen v letních měsících, ale po celý rok, protože může svou funkcí plně nahradit také závěsy, které nejsou vhodné pro alergiky.

Asi nejoblíbenějším a nejrozšířenějším typem stínící techniky jsou žaluzie. Vybrat si můžete mezi vnitřními a venkovními žaluziemi. Žaluzie efektivně zabraňují pronikán slunečních paprsků do místnosti. Venkovní žaluzie také zabraňují zvyšování teploty vzduchu v místnosti. Vyberte si kvalitní žaluzie s dlouhou životností. Vybírat můžete mezi dvěma typy materiálu – plastem a hliníkem. Venkovní žaluzie se mohou stát také ozdobou vaší fasády. Působí totiž velice moderně a nadčasově. Zvolte barvu žaluzií, která se vám bude líbit. Na výběr máte celé spektrum barev. S žaluziemi se dají snadno kombinovat také další ochranné prvky, jako například sítě proti hmyzu.

Kvalitní značkové žaluzie s prodlouženou zárukou pro vás připravila společnost Proklima. Proklima se dlouhodobě zabývá právě prodejem stínící techniky. V její nabídce najdete kromě žaluzií a rolet tak pergoly nebo markýzy. Vyberte si tu nejlepší stínící techniku pro váš dům i zahradu a nebudete litovat. Kompletní nabídku naleznete na internetové adrese www.zaluzie-proklima.cz. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, obraťte se přímo na prodejce. Rádi vám poradí a případně také zodpoví všechny vaše dodatečné otázky.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 07. 2014