Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Kovové schodiště

Kovová schodiště představují ideální možnost, jak propojit jednotlivá venkovní podlaží a umožnit tak průchod například z půdních prostor do přízemí. Hodí se však skvěle také do vnitřních prostor. Také schodiště však neplní však pouze průchodovou funkci, ale také únikovou funkci například při uniknutí chemických zdraví škodlivých látek nebo požárech. Společnost SWN Moravia nabízí kvalitní a precizně vyrobené schody nejrůznějších druhů. V nabídkovém katalogu najdete jak kovová, tak dřevěná schodiště.

Možné je nechat si vyrobit rovněž kombinovaná schodiště. Kovová schodiště od této moravské společnosti můžete využít jak v rodinných domech, tak průmyslových budovách. Nášlapy k těmto schodištím si můžete nechat vyhotovit také z oceli, ale není to podmínkou. Velmi elegantně vypadají také dřevěné nášlapy v kombinaci s ocelovými schody. Hledáte-li nenáročnou variantu kovového schodiště, pak vězte, že je jím bez pochyb schodiště Elegant Exteriér.

Jedná se o variantu moderního a zároveň originálního řešení schodiště do exteriéru. Design tohoto schodiště je rovněž praktický a stylový. Úspornou variantou kovového schodiště je schodiště Spiral. Toto schodiště nejen šetří prostor, ale také působí velmi elegantně, neboť jeho točitý vzhled dodá také venkovním prostorám ten správný šmrnc. U obou schodišť není problém zvolit jiný druh zábradlí, než je u zboží uveden. Schodiště Runy je vhodné umístit všude tam, kde panují také ne zrovna příznivé povětrnostní podmínky. Umístit jej můžete jak do soukromých rezidencí, tak do průmyslových objektů.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

12. 11. 2013