Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Luxusní německé podlahy

Zařizujete si byt a rádi byste si nechali vyhotovit také novou podlahu, která bude chloubou Vašeho obývacího pokoje? Nechejte se inspirovat společností Meister a pořiďte si některou z německých podlah. V nabídkovém katalogu společnosti Meister najdete laminátové podlahy, dřevěné i korkové podlahy. Velmi moderní jsou také tak zvané wood powder podlahy a přírodní linolea, které si rovněž můžete pořídit u společnosti Meister. Luxusní podlahy od Meister jsou nejen vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, ale také elegantní.

Kromě podlah si můžete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz objednat i velké spektrum nejrůznějšího příslušenství, mezi které patří lišty i osvětlení. Do obývacích pokojů jsou ideální jako pokrývka dřevěné podlahy. Při jejich výrobě firma Meister klade velký důraz na ekologické výrobní postupy a produkty. Společnost Meister byla první firmou, která vynalezla technologickou převahu třívrstvých dřevěných krytin na HDF. Desky s kolekcí 890 – 930 kg/m3 jsou vysoce odolné vůči poškození a proti vtiskům. Tato hustota má také vynikající vliv na podstatné snížení kročejového a prostorového hluku. Kromě toho se dřevěné podlahy značky Meister vyznačují i blahodárnými vlastnostmi vůči životnímu prostředí.

Nová kategorie dřevěných podlah Meister Longlife – Parkett se vyznačují navíc také stabilitou, jednoduchou pokládkou, zdravým klimatem i úsporami za energii. Při výběru barvu Vašich dřevěné podlahy byste měli myslet na to, že působení slunečních paprsků má schopnost tmavou podlahu zesvětlit a naopak. Navštivte webové stránky společnosti Meister a vyberte si na výše zmíněné stránce Vaši vysněnou podlahu.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

20. 10. 2014