Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Luxusní postele od Velda

Vybavujete si domácnost a rádi byste si pořídili kvalitní postele do Vaší ložnice? Toužíte-li po skutečně kvalitních postelích, pak byste určitě neměli přehlédnout nabídkový katalog společnosti Velda. Mnohé postele společnosti Velda jsou vybaveny matracemi Classic, které jsou zpracovány z nejjemnějšího tzv. „belgického damašku“. Tato speciální látka v sobě obsahuje stoprocentní vizkózu.

Velmi žádané jsou rovněž matrace Velda Classic, které jsou rozprostřeny do sedmi komfortních zón tří různých tuhostí. Jedna matrace Velda Classic obsahuje více než tři tisíce pružinek. Toto složení umožňuje zajistit lidem optimální zdravé spaní. Luxusní postele značky Velda oplývají nejen prvotřídními matracemi, ale také elegantním vybavením.U postelí Boxsprings Classic si můžete vybrat ze šesti typů čel i ze čtyř typů nožiček. Ty je možné si objednat jak v barvě tmavě hnědé, také v barvě bílého dubu a černé. Na této webové adrese postele-velda.cznajdete také bohaté spektrum barevných potahů. U všech modelů Boxsprings kolekce Classic jsou k dispozici čela u nohou, noční stolky i odkládací truhly. Za nejluxusnější postele jsou považovány postele Boxspring Downstown 2C, které si je možné jen stěží představit bez dřevěného čalouněného rámu s pevnými nožkami a vloženou taštičkovou matrací.

U této postele je k dispozici volitelná tuhost ve dvou variantách. Uvnitř této matrace se ukrývá až 648 kusů minitaštiček, které zajišťují zdraví spánek. Na postelích od společnosti Velda spí také známé české celebrity jako je například Marek Eben či Marta Kubišová.  

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 03. 2015