Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Podlahy Meister zaručují útulné bydlení

Plánujete inovaci obývacího pokoje a rádi byste si nechali na zem položit kvalitní polohu? Bohatou inspiraci na podlahy nabízí německá společnost Meister. U společnosti Meister nenajdete pouze inspiraci, ale také zde můžete za skvělou cenu pořídit podlahu, která bude splňovat veškeré Vaše požadavky. Výběru podlahy je potřeba věnovat patřičnou pozornost, neboť jde o finančně náročnou investici na mnoho let dopředu. Experti na bytový design doporučují vybírat podlahu v neutrálních barvách, neboť právě takové barvy se lépe přizpůsobí různým barevným odstínům stěn a bytových doplňků.

Společnost Meister používá k výrobě podlah ekologické výrobní postupy i produkty. Společnost Meister apeluje také na inteligentní vícevrstvé složení a nejvyšší standardy výběru surovin. Použití kvalitních surovin při výrobě podlah se odráží v nadstandardních vlastnostech krytin. Při výběru podlahy berte v úvahu také to, jakého celkového vzhledu interiéru chcete dosáhnout. Společnost Meister nabízí různé materiály i odstíny podlah.

V nabídkovém katalogu www.meister-podlahy.cz najdete laminátové i dřevěné podlahy, přírodní linoleum i korkové podlahy. Výrobce podlah Meister dbá také na bezpečnost uživatelů podlah. Všechny kolekce krytin jsou vysoce bezpečné a jsou nositeli ekologického certifikátu Modrý Anděl. Veškeré podlahové krytiny Meister je možné použít na povrchy, které jsou vybavené teplovodními podlahovými systémy. Podlahy Meister jsou rozměrové stabilní, kladou nízký tepelný odpor a snižují kročejový a prostorový hluk.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 11. 2016