Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Protipožární dveře

Chystáte se na rekonstrukci Vašeho bytu a rádi byste si pořídili také kvalitní vchodové dveře, které Vás ochrání proti případnému požáru? Vzhledem k tomu, že je člověk čas od času na něco zapomene, může se klidně stát, že při odchodu na nákup do města zapomene Váš soused například vypnout troubu nebo vytáhnout šňůru od žehličky ze zásuvky, v takovém případě je vždy dobré mít na tuto situaci připraven.

Společnost Solodoor je jednou z mála společností, která nabízí bohatou nabídku dveří s prodlouženou odolností vůči ohni.  Klasické dveře dovedou vzdorovat ohni přibližně půl hodiny.  Oproti dveřím, které naleznete mimo jiné také na této webové adrese: www.solodoor.cz je to minimálně o patnáct minut méně. 

Protipožární dveře od společnosti Solodoor je vhodné umístit zejména do komerčních a výrobních objektů. Vlastníte-li například společnost, která se zabývá průmyslovou výrobou, jistě by neměly právě tyto dveře ve Vaší firmě scházet. Své využití naleznou také v soukromých sektorech či domácnostech. Umístit je však můžete také do kotelen, garáží či dílen. Nabízené dveře jsou jedinečným způsobem, jak zabránit proniknutí ohně do všech možných prostor. Nové protipožární dveře od společnosti Solodoor mohou posloužit nejen jako zábrana teplého kouře, ale díky svým jedinečným vlastnostem nedovolí ani proniknutí studeného kouře.

Na výše zmíněné webové adrese si můžete tyto protipožární dveře zakoupit v rozměrech 65,75,85 nebo 95x198,5 cm. Součástí dveří je také panoramatické kukátko. S protipožárními dveřmi dokážete ubránit svůj majetek také v případě živelných pohrom. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

17. 10. 2013