Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Rolety od Proklima

Sluneční paprsky začínají nabývat na síle a místnosti bytů se začínají konečně díky příznivému počasí prosvětlovat. Avšak naskytnou se během dne také okamžiky, kdy přijde vhod menší intenzita slunečních paprsků. Díky žaluziím od společnosti Proklima můžete mít i v těch nejparnějších letních dnech v pohodlí domova příjemnou atmosféru.

Žaluzie je možné vyrobit hned z několika materiálů. Vertikální žaluzie se nejčastěji vyhotovují z látky. Velmi častým materiálem na výrobu žaluzií je kov. Pro výrobu kovových žaluzií se nejčastěji používá hliník. Dalším materiálem může být dřevo. Dřevěné žaluzie mají sice větší váhu, avšak jsou náročné na údržbu. Výjimkou nejsou ani bambusové žaluzie. Na internetových stránkách firmy Proklima www.zaluzie-proklima.cz najdete bohatou nabídku rolet. 

Také rolety jsou jedním ze zboží, které tato firma nabízí. I ony mohou být vyrobeny z nejrůznějších materiálů. Žaluzie stejně jako rolety mohou plnit hned několik funkcí. Přičemž nejčastěji je používáme právě ke stínění vnitřních místností. Žaluzie i rolety jsou také cenným pomocníkem při regulaci průchodu vzduchu. V létě chceme-li zachovat v místnosti příjemný chládek a příznivou teplotu vzduchu, stačí obvykle zatáhnout rolety či žaluzie.  V Proklima si můžete vybrat ty pravé rolety i žaluzie hned z několika druhů. Záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete pro venkovní žaluzie nebo venkovní rolety. V nabídkovém katalogu naleznete rovněž vnitřní žaluzie a vnitřní stínění. Vyberte si to pravé pro Vás domov dříve, než přijdou tropické třicítky! S roletami se budete i v takovémto počasí cítit pohodlně!

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Jakou barvu rolet koupit?: Dobré dopoledne,... 0 Eliška K. 27. 06. 2014
číst vše Nový příspěvek

29. 04. 2014