Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Venkovní dlažba od Keramiky Soukup

Rádi byste si dříve, než začne zima, nechali před Vaším domem položit venkovní dlažbu? Nechejte se inspirovat nabídkovým katalogem společnosti Keramika Soukup, jejíž nabídku naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz. Venkovní dlažba od Keramiky Soukup se vyznačuje těmi nejlepšími vlastnostmi. Je odolná, mrazuvzdorná i protiskluzová. Pořídit si ji můžete, jak v klasických, tak moderních atypických formátech, které dodají Vašemu domu chybějící šmrnc.

Keramika Soukup doporučuje jako ideální řešení venkovní dlažby speciální materiály tažením. Takováto venkovní dlažba se strukturou i technologií výroby podobá cihle. Venkovní dlažbu můžete umístit od vstupní branky až po vstup do Vašeho domu. Ozdobit tedy může terasu, balkon, příjezdové cesty, garáže, fasádu i schodiště. Velmi oblíbená je zejména venkovní dlažba s formátem o tloušťce tři a půl centimetru. Bez použití stavební chemie je možné ji položit do štěrkového podloží či přímo na beton za pomocí gumových terčů.

Cestu k Vašemu domu můžete vybudovat z lámané skály, která představuje kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků s možností všestranné aplikace v exteriéru i interiéru. Keramika Soukup doporučuje lámanou skálu kombinovat se dřevem. Toužíte-li po tom vybudovat si před Vaším domem krásnou zahrádku v anglickém stylu, pak byste určitě neměli přehlédnout venkovní dlažbu Mix, Opuka.

Pro tento kamenný obkladový materiál ve tvaru štípaného lomového kamene jsou charakteristické přírodní a nepravidelné tvary. Venkovní dlažba vybraná podle Vašich potřeb a vkusu Vám dopřeje pocit, že se Váš dům nachází v bezpečí. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 10. 2014