Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Zastřešení bazénů vyřešte s firmou Albixon

Pořídili jste venkovní plavecký bazén a rádi byste mu poskytli naprostou ochranu před nepříznivým počasím? Nechejte si zakrýt bazén od společnosti Albixon. Zastřešení bazénu je ideální ochranou také před zamezením zanášení nečistot do bazénu. Další předností zastřešení od Albixon je, že voda ve Vašem bazénu zůstane po celé léto příjemně teplá, i když venkovní teploty se nevyšplhávají k tropickým třicítkám.

Zastřešení bazénů umožňuje rovněž v bazénu udržet po celé léto čistou. To je způsobeno zejména deskami komůrkového polykarbonátu, které obsahují solární schopnosti, a tím tedy zvyšují teplotu bazénové vody. Je tedy více než jasné, že zastřešení bazénů umožňuje majitelům bazénu koupat se v bazénu mnohem déle, než kdyby svůj bazén tímto zařízením nechránili. Kromě toho se nemusíte obávat, že by se Vaše děti či domácí mazlíčci při pohybu na zahradě zranili, když Vy potřebujete zrovna něco dělat doma. Zastřešení od Albixon Vám i Vaší rodině zajišťuje naprostou bezpečnost. Se zastřešení bazénů od Albixon budete maximálně spokojeni.

Zastřešení bazénů obsahu nejrůznější zařízení typu aretace modulů a zámky dveří s dětskou pojistkou. V nabídkovém katalogu společnosti Albixon, který si můžete prohlédnout také na této webové adrese www.albixon.cz/zastreseni/, najdete celou řadu nejrůznějších typů zastřešení.

Hledáte-li nadčasové řešení zastřešení venkovního bazénu, pak Vás určitě nadchne zastřešení Monaco Future. Jak napovídá název toto zastřešení, obsahuje prvky futuristického vzhledu doplněné o avantgardní styl. Výška zastřešení tohoto typu může dosahovat až do 550 metrů.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

10. 07. 2014