Informace o zabezpečení vašeho domu
 

Zdravé spaní s kontinentálními postelemi

Již delší dobu Vás sužují bolesti zad a krční páteře a ráda byste s tím konečně začala něco dělat? Příčiny těchto bolestí nemusíte hledat daleko. Stačí se zamyslet nad tím, na jaké podložce každý den spíte, neboť právě nesprávně zvolená postel, je často příčinou těchto zdravotních potíží.

Člověk ulehá do postele po pracovním dnu unaven a touží po tom ráno se probudit svěží. Ten kdo spí na špatné podložce, se nepotýká pouze se zdravotními potížemi, ale také se stresem a špatnou náladou. Nyní před Vánoci je ideální čas pro výměnu Vaší postele. Jedinečnými vlastnostmi disponují zejména postele od společnosti Velda. Ty jsou dány zejména promyšleným uspořádáním taštičkových matrací, díky kterým umožňují zdravé spaní.V těchto matracích jsou umístěny ocelové pružinky, z nichž je každá umístěna do samostatné látkové taštičky. V jedné běžné matraci postele Velda se nachází až tři tisíce ocelových pružinek. Přičemž matrace je rozdělena do sedmi zón a tří tvrdostí. Více se o postelích Velda dovíte také na této webové adrese postele-velda.cz

Chcete-li spát na posteli, jaké mají pouze v těch nejnoblesnějších hotelích, pak Vám společnost Velda doporučuje pořídit si některou z kontinentálních postelí. Pro tento typ postele je charakteristické to, že spojují mnoho vrstev loží plochy. Ve srovnání s obyčejnými postelemi, nespíte tak nízko a tím pádem se Vám nemůže stát, že se ráno probouzíte nevyspalí.                                                                  

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 11. 2014